P21152 - Eladó ikerház egyik fele, 1031 Budapest
Ajánlat minősítése: 
Eladási ár: 180.00 millió Ft (493 272 EUR, 577 219 USD)
Épült: 2007; állapot: Jó; beépített összterület: 175 m²; telek: 500 m²
Szobák: összesen 7, ebből félszoba 2, hálószobaként használható 5
Fűtés: Gázkazán, radiátorokkal; burkolat: rusztikus kerámia, parketta; parkolás: 1 nyitott beálló, 1 garázs az épületben
Péterhegy lábánál, aszfaltozott utcában eladó 2007-ben épült, szeparált ikerház-fél csendes, békés környezetben.
Telek mérete: 500 nm
A ház bruttó mérete: 200 m2
A ház nettó mérete: 149,82 m2 (földszint: 82,34 m2 , emelet: 67,47 m2) + földszinti terasz: 40,37 nm, 2 erkély: 5,2 és 5,47 nm
Nagy előnye az ingatlannak, hogy a többi ikerházhoz képest csak két szintből áll.
Földszinten az amerikai konyhás nappali mellett 1 hálószoba van fürdőszobával és egy állásos garázs. Továbbá egy külön bejárattal és fürdőszobával rendelkező helyiség van, amely külön lakrészként is használható. Itt a nagyobb gyermek, esetleg egy idősebb nagyszülő is lakhat, élvezve a család közelsége mellett a saját privát szféráját is.
A felső szinten további 4 szoba, 2 gardrób, fürdőszoba és külön WC van.
A kertben automata öntözőrendszer van telepítve, amely felújítandó.
Jól használható, gyerekbarát szinte teljesen sík telek, melynek végében egy kb.10 nm-es faház található.
Az újonnan létrehozott és folyamatosan fejlődő Mészkő park szomszédságában. A Csillaghegyi Élményfürdő 10 perc séta. Kiváló közlekedés, akár tömegközlekedési eszközzel, akár autóval.











