P21563 - Eladó villa, 1026 Budapest
Ajánlat minősítése:
Eladási ár: 450.00 millió Ft (1 145 271 EUR, 1 323 919 USD)
Épült: 1930; állapot: Karbantartott; beépített összterület: 332 m²; telek: 540 m²
Szobák: összesen 9, ebből félszoba -, hálószobaként használható 7
Fűtés: Gázkazán, radiátorokkal; burkolat: ; parkolás: 1 külön garázs
A környéken, az utcában impozáns villák épültek az elmúlt években, igazán ritka itt az eladó ingatlan, így ez egy egyedülálló lehetőség! A környék a maga pasaréti elegáns hangulata mellett, számos bevásárlási, sportolási és kirándulási lehetőséget is biztosít.
A villa egy 540 nm-es telken helyezkedik el, tájolása déli, így az gyönyörűen benapozott és világos az év minden évszakában. A ház az 1930-es években épült, három szintes jelenleg három különböző lakásra bontva, amelyek önálló bejárattal is rendelkeznek, de a villaépület fő szintjéről is megközelíthetőek, így kiválóan használtható többgenerációs ingatlanként.
A fő szinten déli tájolással rendelkező konyha-nappali, konyha és étkező található, mellette a hall, a dolgozó és fő hálószoba egy kapcsolódó fürdőszobával. Az előszobából nyílik a második fürdőszoba és szintén innen közelíthető meg a tetőtér, és az alagsor. A két lenti lakás felújított, elrendezésüket tekintve: konyha, fürdő, előszoba, WC, tároló és két szoba. A nappaliból pár lépcsőfokon, és egy nagy 25nm es teraszon keresztül közelíthető meg a kert. A ház mellett egy 21 nm-es a házból is megközelíthető garázs található, a parkolás itt, illetve a ház előtti telekrészen is lehetséges.